Merhaba Sevgili Brand Talks okurları,

2011 yılında marka ve pazarlama profesyonellerinin besin kaynağı olma amacıyla bir blog olarak başladığımız serüvenimiz sırasında hem Brand Talks sayesinde hem de Brand Talks’da şimdiye kadar yazan ve değerli bilgilerini önce bizimle sonra da okurlarımızla paylaşan yazarlarımız sayesinde bir çok şey öğrendik ve bizim için değerli olan bir çok kişiyle bu sayede tanıştık.

Brand Talks bir anlamda kendimizi marka ve pazarlama alanında beslediğimiz ve beslenmeye mecbur bıraktığımız bir araç sonra da bir amaç haline geldi. Epey bir süre yazdıkdan sonra okulda, yolda, iş yerinde ve internette gezinirken artık refleksel olarak her şeye marka ve pazarlama açısından bakıp bunu nasıl içeriğe çevirebiliriz diye düşünen kişiler haline geldik.

Geride bıraktığımız yaklaşık 4 yıllık süreçte kullandığımız ve belli kısıtlar ile yarattığımız kurumsal kimliğimizi kişisel olarak tanıdığım çok başarılı bir tasarımcı olan Çağatay Metin sayesinde yeniledik.  Bu yenilenmeyle beraber amaçlarımızı ve önceliklerimizi de yenileyip netleştirdik. Bu konuda 2015’in ilk aylarından itibaren bizden Brand Talks platformu altında marka odaklı ve farklı formatlardaki çalışmalarımız hakkında yeni haberler almaya devam edeceksiniz.

Bunlardan ilki; Brand Talks’ın 30 yaş üstü tecrübeli marka liderlerini bünyesinde topladığı yeni yazar ekibi yapısı olacak. 2011’den beri 23-30 yaş arası bir yazar ekibi profiline sahip olan Brand Talks, 2015’den itibaren okurlarını daha fazla tecrübe odaklı içerikle besleyecek. Saygın sektör profesyonelleri ayda bir Brand Talks çatısı altında tecrübelerini bizim ve okurlarımızla paylaşacaklar. Görüşmeye devam ettiğimiz bir çok isim olmasına rağmen Ocak 2015’den itibaren Brand Talks’a katılması kesinleşmiş değerli bazı sektör profesyonellerinin isimleri aşağıdaki gibidir;

Ekibin tamamını kesinleştirdikten sonra ocak ayı içerisinde açıklayacağız. Diğer gelişmeler için de lütfen takipte kalın 🙂
Murat Durak & Berker Pandır
Brand Talks Yönetim Ekibi