Cannes Lions Reklamcılık Festivali küresel reklamcılığın gözünün her sene merakla çevrildiği, pazarlama ve marka dünyasını da yakından ilgilendiren en prestijli etkinliklerden biri. Bu yıl da Cannes Lions 2015’te çok değerli çalışmalar izledik ve ülkemizde yapılan çalışmaların da önemli ödüllerle döndüğünü görerek sektör adına bir kez daha gurur duyduk.

Cannes Lions izlenimlerini Brand Talks yazarları Zeynep Başaran Bir Cannes Daha Bitti… ve Emrah Akay Cannes Lions İzlenimleri yazılarında aktarmıştı. Bir daha hatırlamak isteyenlerin yanında ödül alan çalışmaların püf noktalarını öğrenmek adına Brand Talks olarak sizlere bir sürprizimiz var!

Cannes Lions 2015’te Leo Burnett İstanbul’daki ekibiyle birlikte iki Bronze Lion ödülüyle dönen Leo Burnett İstanbul Kreatif Direktörü Emrah Akay, deneyimlerini, çalışmaların inceliklerini ve trendleri Brand Talks Live etkinliğinde bizlerle paylaşacak. Sıcak bir atmosferde gerçekleştirmek istediğimiz ve bu nedenle çok sınırlı bir kontenjanla gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde yer almak için biletinizi geç kalmadan alın!

Bilet almak için: Cannes 2015’teki En iyi İşler ve Reklam Trendleri