MCT Danışmanlık’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği Pazarlama Zirvesi, bu yıl da birbirinden önemli konukları ile 9-10 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu yıl, “Hazine Avı” konsepti kapsamında markaların pazarlama hazinelerinin konuşulacağı Pazarlama Zirvesi’nde Konferans Başkanlığını “Dünyanın en iyi ticari zekâlarından biri” olarak tanımlanan Peter Fisk yapacak. Pazarlama Zirvesi’nin dünyaca ünlü konuşmacıları arasında ise Suudi Arabistan Prensesi HRH Basmah Bint Saud, Marka Antropoloğu Anouk Pappers, Hikâye Mimarı Maarten Schäfer, Baidu’nun İletişim Direktörü Kaiser Kuo, Eurostar, Sainsbury’s Bank’ın eski CEO’su Hamish Taylor, BCG’nin Kıdemli Ortağı Dr. Antonella Mei-Pochtler ve Virgin Group Online Pazarlama Eski Yöneticisi Alex Hunter gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

Suudi Arabistan Prensesi ilham veren hikâyelerini paylaşacak

Cesareti ve azmiyle kişisel markasını yaratan Suudi Arabistan Prensesi HRH Basmah Bint Saud, Pazarlama Zirvesi’nin ilk gününde dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar ile buluşacak.    İngiltere’de yaşayan Suudi Prensesi’n ilgiyle beklenen konuşması markalara pazarlama konusunda ilham verecek. Pazarlama Prensesi olarak da anılan HRH Basmah Bint Saud, ticari girişimlerini ve daha eşitlikçi bir dünya hedefiyle kurumlar için geliştirdiği projesini anlatacak.

80 markanın hazinesi açılacak

Bu yıl “Hazine Avı” konseptiyle 16’ıncısı düzenlenecek olan Pazarlama Zirvesi’nde toplamda 80 farklı marka ele alınacak. Zirvede pazarlama konusundaki yenilikler ve en iyi pazarlama fikirleri Türkiye’den ve dünyadan 15 farklı konuşmacı tarafından aktarılacak. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 9-10 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleşecek olan Pazarlama Zirvesi, seminerlere, atölye çalışmalarına, fuarlara ve ödüllere de ev sahipliği yapacak. Detaylı bilgi için: http://pazarlamazirvesi.com/