Berlin Yaratıcı Liderlik Okulu, yıkıcı yeniliklerin iş yapma biçimlerini ve yetenek ihtiyaçlarını değiştirdiği günümüzde; kendilerini geleceğin iş dünyasında sağlam bir yere konumlandırmak isteyen yaratıcı endüstrinin tecrübeli yöneticilerini, yerel ve uluslararası şirketlerin pazarlama ekiplerini küresel yeterlilikte bilgi ve deneyimle donatmak için yola çıkmış alanında dünyada önde gelen ve gözde eğitim kurumlarından biridir.

Akademik ve kurumsal ortaklarla yaratıcı liderlik için en iyi programları ve en iyi pratikleri geliştirmek için dünyanın dört bir yanından elde ettikleri deneyim ve bilgiyi harmanlayıp bunu rafine bir şekilde eğitimlerine katılan kişi ve kurumlara küresel yeterlilikte eğitmenlerle sunmaktadır. Bunun için uluslararası pazar ihtiyaçlarıyla uyuşan yaratıcı liderlik bilgisini güncel tutmak için geniş yelpazede işbirlikleri oluşturmuş durumdadır. Berlin, New York City, Shanghai and Tokyo bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Biz de Brand Talks olarak Türkiye’deki pazarlama ve reklam ekosisteminin hem iş gücü hem de yaratılan işler anlamında daha iyi bir yere gelmesi için 6 yıldır faaliyet gösteren bir HUB olarak Berlin Yaratıcılık Okulu’nun bir kaç ay süren görüşmeler sonrasında Türkiye’deki exclusive partneri olduk. 2016 başı itibari ile hem yerli ve yabancı şirketlerin marka ve pazarlama ekiplerine hem de reklam ajanslarının yaratıcı, strateji ve müşteri ekiplerine 1, 2 ve 3 günlük grup eğitimleri ve şirketlerin kendi ihtiyaçlarına özel hazırlanacak özel eğitimleri Berlin Yaratıcılık Okulu’nun küresel çaptaki deneyim, bilgi ve eğitmen networkü ile sağlıyor olacağız.

2017’nin başı itibari ile açılacak başlıca eğitim konularını orjinal isimleriyle aşağıda bulabilirsiniz. Diğer eğtim modüllerinin üzerinde şu anda çalışıyoruz, ilerleyen haftalarda bu konuda da siz değerli takipçilerimizi bilgilendiriyor olacağız.

  1. Digital Brand Leadership
  2. Creative Leadership
  3. Decoding Innovation
  4. Agency Redesign / Creating Agile Agency

Bu eğitimler ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için lütfen formu doldurun.

Tüm tatsızlıkların geride kaldığı ve başarı, yaratıcılık ve üretkenliğin olduğu bir yıl olması dileğiyle.

Sevgiler

Brand Talks