Asya Pasifik Bölgesinin etki ve strateji odaklı en büyük yarışması Tangrams, Dijital Strateji kategorisi için daha önce jüri başkanı olarak atamış olduğu Tiffany & Co’dan Erica Kerner’in yerine iProspect’ten Ruth Stubbs’ın geçeceğini duyurdu.

Spikes Asia Festivalleri Direktörü Joe Pullos, “Seyahatiyle ilgili bir uyuşmazlık nedeniyle Erica, Dijital Strateji kategorisi için Tangrams Jüri Başkanlığını reddetmek zorunda kaldı. Bu kararla ilgili üzüntü duymuş olsak da, çok geçmeden Ruth Dijital Strateji kategorisi için Jüri Başkanlığına talip oldu. Medya ve dijital pazarlama alanında dünya çapında 25 yılı aşkın  tecrübeye sahip olan Ruth’un sürece getireceği şeyden dolayı heyecan duyuyoruz.” dedi.

IProspect Küresel Başkanı Ruth Stubbs ise düşüncelerini “Sektörümüzde daha önce hiç bu kadar heyecan verici bir zaman olmadı. Deneyimlediğimiz (ve yarattığımız) kırılmalar bu bölgeden başlayarak dünya çapında yenilik üretmeye başlıyorlar. Çok değerli ve saygın uzmanlardan oluşan bir ekipte, dinamik bir çalışma portföyünü denetlemekle gurur duyuyorum. Bir sonraki dönüşüm dalgası için sabırsızlanıyorum. Belki de bu dönüşüm bizim kategorinin kısa listesinden çıkacak…” şeklinde ifade etti.

Kısa listeler açıklandı ve Tangrams Efficiency @ Spikes 2018 kazananları 26 Eylül’de açıklanacak ve ödüllendirilecekler. Spikes Asia Yaratıcılık Festivali ve Spikes Asia Ödülleri Törenine erken başvuru için buraya tıklayın. Tangrams Jüri Üyeleri için buraya tıklayın.