Araştırma dünyasının Oscar’ı olan ve merakla beklenen Baykuş Ödülleri, 3 Eylül 2019 tarihinde Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Bu yıl yedincisi yapılacak törende, sektördeki başarılı pazarlama ve sosyal araştırmaları gerçekleştiren bütün ekipler ödüllerine kavuşacak. 16 kategoride 188 başvurunun yapıldığı ve 67 başarılı araştırma projesinin ödül almaya hak kazandığı etkinlikte; araştırma & araştırma veren, reklam & reklamveren ve medya, pazarlama, akademi ve iletişim dünyasından değerli isimler törende biraya gelecek. 

Bu sene, mevcut 9 kategoriye 7 yeni kategorinin daha eklendiği Baykuş Ödülleri’nde; Alışverişçi Baykuş, Eşitlikçi Baykuş, Global Baykuş, İtibarlı Baykuş, Memnun Baykuş, Metodik Baykuş ve Sendikal Baykuş kategorilerinde ilk kez ödül verilecek. 

FMCG, Otomotiv, Marka Danışmalığı, Akademi, Araştırma, Veri Toplama, Reklam, Pazarlama, İletişim, Medya, E-Ticaret gibi farklı sektörlerden temsilcilerin yer aldığı 21 kişilik jürinin, iki gün boyunca yaptığı değerlendirmeyle belirlenen en başarılı projelerin sahipleri, gecede ödülleri ile buluşacak. 

Kurum: Türkiye Araştırmacılar Derneği 

İletişim: Pınar Trana

E-Mail: pinar.trana@tuad.org.tr

Telefon: 0212 249 23 19