Brand Talks’a Hoşgeldiniz!

Brand Talks 2011’den beri faaliyet gösteren,Türkiye’de pazarlama, reklam, tasarım, teknoloji ve yenilik odaklı en önemli online yayın organlarından biridir.

Varoluş amacımızı “Smarter Brand Leaders, Stronger Brands” mottosu ile ifade ediyoruz. Yani pazarlama ve reklam profesyonellerini daha bilgili, yetenekli ve donanımlı hale getirerek, markaların insanların yaşamlarında fayda yaratıp iz bırakarak daha güçlü ve başarılı olmalarını sağlamak istiyoruz. Bunun için içerik ve faaliyetlerimizde en önemli önceliğimiz takipçilerimizin bize ayırdığı zaman için onlara katma değer sağlamak.

Bunun için;

İçerik Üretiyoruz; Editör ekibimiz yukarıda belirttiğimiz içerik çerçevemiz ile ilişkili dünya kişilerin ve şirketlerin hayatlarına şekil veren en önemli yenilikleri araştırıp sizin için bilgi küratörlüğü yapmaktadır.

Türkiye’de kendi alanında üne sahip bir çok pazarlama ve marka stratejisti ve üst düzey yönetici 15 yılı aşkın sektör deneyimlerini Brand Talks üzerinden okurlarımızla paylaşmaktadır.

Ayrıca büyük şirketlere hizmet veren Future Bright gibi bazı büyük araştırma ve danışmanlık şirketleri içerik çözüm ortağı olarak Brand Talks’un içerik üretimine katkıda bulunmaktadır.

Networking Eventleri Düzenliyoruz; Farklı deneyimlerden ve disiplinlerden kişileri yıl içerisinde farklı zamanlarda kapalı devre davet sistemiyle bir araya gelip fikir alışverişi yapmaları, iş birlikleri oluşturmaları ve sinerjilerini arttırmaları için Brand Talks etkinlikleri ile bir araya getiriyoruz.

Kurumsal Eğitimler Tasarlıyoruz; Günümüzde firmaların en önemli rekabet avantajı bünyelerinde istihdam ettikleri kişilerin bilgi ve yetenekleri. Biz de Brand Talks olarak kurumların ekipleri için özel olarak tasarladığımız butik eğitimlerle onların rekabet avantajlarını arttırmayı amaçlıyoruz.

Ayrıca alanında dünyanın en büyük ve tanınmış küresel yaratıcılık organizasyonlarının Türkiye’deki medya partneriyiz;

  • Cannes Lions Uluslararası Reklam ve Yaratıcılık Festivali,
  • Eurobest Avrupa Yaratıcılık Festivali,
  • Golden Drum Doğu Avrupa Yaratıcılık Festivali
  • Dubai Lynx Orta Doğu Yaratıcılık Festivali

Bize, basın bültenleriniz, haber olarak değerlendirilmesini istediğiniz işleriniz, iş ilanlarınız, reklam talepleriniz, içerik projeleriniz, kısacası her türlü sorunuz için  info[at]brandtalks.org adresinden ulaşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız size 24 saat içerisinde geri dönüş yapacaktır.

Brand Talks Ekbi