Brand Talks 6 yıldır faaliyet gösteren, pazarlama ve reklam sektörü tarafından takip edilen Türkiye’deki önemli platformlardan biridir. Türkiye’de kendi alanında üne sahip olan bir çok pazarlama ve marka danışmanı, stratejisti 15 yılı aşkın sektör deneyimlerini Brand Talks üzerinden paylaşmaktadır. Temel faaliyetleri; online içerik üretimi, pazarlama, reklam profesyonelleri için networking event’leri, pazarlama ekiplerine özel içerikler ve pazarlama ekipleri için eğitimlerdir.
Alanında dünyanın en büyük ve tanınmış küresel organizasyonları olan Cannes Lions Uluslararası Reklam ve Yaratıcılık Festivali, Eurobest Avrupa Yaratıcılık Festivali, Golden Drum Doğu Avrupa Yaratıcılık Festivalinin resmi davetlisi ve medya partneridir.
Aynı zamanda 6 kıtada 50 ülkede dünyanın en başarılı reklam ajanslarına ve uluslararası şirketlerin pazarlama ekiplerine eğitim veren Berlin School of Creative Leadership’in Türkiye’deki exlusive partneridir. Berlin School of Creative Leadership reklamcılık, tasarım, pazarlama, medya ve yaratıcılık alanlarında eğitim veren dünyanın alanındaki en iyi eğitmen kadrosuna sahiptir.
Varoluş amacımız “Smarter Brand Leaders, Stronger Brands” yani pazarlama ve reklam profesyonellerini daha zeki, yetenekli, donanımlı hale getirerek daha güçlü ve başarılı markaların oluşmasını sağlamaktır.

Brand Talks Ekbi