Brand Talks ve Response DGA’nın kurucusudur.

Brand Talks ile 10 yıldan fazladır; pazarlama, reklam profesyonelleri, markalar ve ajanslar için premium içerik üretimi, yerel ve global uzmanları kullanarak eğitimler, konferanslar, raporlar, kapalı devre network eventleri yaratarak. sektördeki bilgi seviyesini ve deneyim seviyesini yukarı taşımak ve benzer zihinli insanları buluşturmak için çalışmaktadır.

Response DGA çatısı altında ise; kendi kurduğu ve çoğunu kendi işe alıp, büyütüp yetiştirdiği uzman growth ekibi ile 40’dan fazla sektörde, 50’dan fazla yerel ve global şirket için, 60’dan fazla ülkede, 20 binden fazla digital growth projesi konusunda danışmanlık ve hizmet verdi. Markaların müşteri sayısını ve satışlarını arttırmak için global dijital medya envanterinin %98’ini, analitik ve reklam teknolojilerini, kullanıcı deneyimi ve etkileşimini, içeriğin gücünü, pazarlama otomasyonu teknolojilerini ve dijital araştırma tekniklerini ekibiyle beraber global seviyede kullanmatakdır.

Alanında dünyanın en büyük ve tanınmış küresel yaratıcılık organizasyonlarının Türkiye’deki medya partneridir.

2016-2018 yılları arasında boyunca dünyada 6 kıtada, 50’den fazla ülkede alanının en iyi ajanslarını ve büyük pazarlama ekiplerini  ve üst düzey yöneticilerini; yaratıcılık, inovasyon, strateji ve dijital dönüşüm konusunda eğiten Berlin School of Creative Leadership’in ve Minspacapes‘in Türkiye’deki exclusive partnerliğini yapmıştır.

İletişim

murat[at]brandtalks.org