BrandTalks, yazım tarzı, seçilen konular, konseptleri, çeşitli uygulamaları ve yazarlarıyla özellikle 20 – 45 yaş arası kitleye hitap edebilen bir pazarlama ve marka platformdur.

Bu hedef kitle özelinde, bütün yaş gruplarından okuyucuların takibindedir.

Pazarlama, Reklam, Marka ve Sosyal Medya alanlarında yoğunlaşmış olan Brand Talks, sürekli kendini yenilemekte ve organik bir büyümeyle gelişmektedir.

Reklam Seçenekleri:

BrandTalks’da banner reklamı ve sponsorluk yöntemiyle reklam veren olabilirsiniz. Diğer reklam modellerimiz için lütfen iletişime geçiniz.

Banner Reklamlar:

  1. Tepe Banner: 600×90 büyüklüğünde, hareketli ya da statik banner. Boyut değişebilmekle birlikte, bir çok site tarafından kullanılan standart budur.
  2. Sponsorluk Banner: Sitemizin sağ sütununda, 125×125 boyutlarında ya da 300×250 boyutlarında reklam alanına sahip olabilirsiniz.
Sponsorluklar:
BrandTalks’a sponsor olacak kurumlar için özel sponsorluk paketlerimiz bulunmaktadır. Bu paketler hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Bütün bu konularda bizimle iletişim formumuz aracılığıyla kurum ve ilgili adı ile reklam detaylarını paylaşarak iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca diğer reklam modellerimiz için de yine formumuzu kullanabilir ya da reklam@brandtalks.org adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Brand Talks Ekibi