Brand Talks olarak davetlisi ve resmi medya sponsoru olduğumuz Golden Drum Uluslararası Yaratıcılık Festivali gelecek hafta başlıyor.

Günlük ofis rutininize bir ara verme ihtiyacı hissediyorsanız, yaratıcı ruhunuzu ortaya çıkaracak heyecan verici bir fırsat var. Dört gün boyunca sayısız ilgi çekici eğitimler ve genç-kurumsal yaratıcı uzmanlara ilham verici birçok fırsatın yer alacağı 23. Golden Drum Uluslararası Yaratıcılık Festivali gelecek hafta 18-21 Ekim tarihlerinde Slovenya’daki Ljubljana Kalesi’nde başlayacak. Festivale kayıt olmak ve Golden Drum’ın bu sene düzenleneceği benzersiz yerin atmosferiyle birlikte yaratıcılığı keşfetmek için hala zamanınız var.

golden-drum-at-ljubljana2Bu yıl Golden Drum Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde reklamcılık ve yaratıcılık sektörlerinden birikimlerini paylaşacak 40’tan fazla konuşmacı yer alacak. Şüphesiz gösterinin en büyük yıldızı www.IfWeRanTheWorld.com ve www.MakeLoveNotPorn.com gibi eşsiz portallerin dahiyane ve tartışmalı konuşmacısı, kurucusu ve direktörü keynote konuşmacısı Cindy Gallop olacak.   

Bu yıl Golden Drum’da reklamcılık ve yaratıcılık sektörlerinden dünyaca ünlü 40’ı aşkın uzman arasında Almanya’dan iV2 Başkanı Uli Reese, Birleşik Krallık’tan The Gunn Report Ltd Yönetici Müdürü Emma Wilkie, Hollanda Amsterdam’dan TBWA/Neboko’nun Kreatiften Sorumlu Direktörü Darre van Dijk, Bosna-Hersek’ten Media Marketing and Art & Business’ın Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dupanović, Romanya’dan MRM//McCann Romania Kreatif Direktörü Ioana Filip, Macaristan’dan Magyar Telekom Pazarlama ve İletişim Müdürü Péter Tibor Juhász, İsrail’den Mindscapes Ortağı Ravid Kuperberg, Sırbistan’dan Communis’in Kurucusu Ivan Stanković, Birleşik Krallık’tan Alzheimer’s Research İletişim Direktörü Tim Parry, İsviçre’den Havas Worldwide’ın Kreatiften Sorumlu Direktörü Folker Wrage ve daha birçok tanınmış kişi yer alıyor.

Golden Drum Festival bu sene yeni yeri Ljubljana şehrinde gerçekleştirilmesinin yanı sıra, iş gününün stres ve yorgunluğunu atacağınız yaratıcılıkla dolu, heyecan verici yeni network modellerine ve akşam partilerine de ev sahipliği yapacak.

Festival yerinde gün boyu devam eden happy hours ve çılgın gece partileri bu senenin katılımcılarını enerjik tutacak ve onları gelecekte karşılacakları yaratıcılıkla ilgili zorluklara hazır tutacak.

Buradan kayıt olabilirsiniz.

Golden Drum hakkında daha fazlası için www.goldendrum.com

*Bu arada oralardaysanız bir merhaba demek için info@brandtalks.org’a bir mail atın yüz yüze tanışalım.