Yeni Yönetmenler Seçkisi

Uluslararası üne sahip film ve reklam yönetmeni Ridley Scott, bu yıl düzenlenecek Cannes Lions Festivali’nde Saatchi & Saatchi Yılın Yeni Yönetmenler Seçkisi’nin küratörlüğünü üstleniyor.

1991 yılında kurulan Saatchi & Saatchi Yeni Yönetmenler Seçkisi, geleceğin yeni yönetmenlerinin ortaya çıkarılması, ortaya çıkan yönetmenlerin desteklenmesi ve yaratıcı yeteneklerin en iyilerinin ortaya çıkarılmasını taahhüt etmeleriyle tanınıyor. Kısa bir süre önce BAFTA bursu ile onurlandırılan ve son filmleri arasında All the Money in the World, Alien: Covenant, and The Martian yer alan Scott, bu yılki yönetmenlik konusunda en iyi yeteneği seçmek için Saatchi & Saatchi ve MPC ile birlikte çalışacak.

 

Getty Images x Genç Aslanlar Yarışması

21. yüzyılın  yüzyılın resmi içerik sağlayıcısı ve Genç Aslanlar yarışmalarının sponsorluğunu kutlamak için Getty Images bir kazanan ve bir konuğu olmak üzere iki şanslı kişiye Cannes Lions’a gitme fırsatı sunuyor. Kazananlar ve festivale girişleri Getty Images Instagram kanalı @gettyimagescreative’da yer alacak ve 2018’de lanse edilen yeni Getty Images ‘Creative Insights’ web sitesinde yayınlanacak.

Başvuru için son tarih 30 Mayıs. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.