Brand Talks olarak bu yıl da davetlisi ve resmi sponsoru olduğumuz Golden Drum Uluslararası Yaratıcılık Festivali 17-18 Ekim 2019’da Slovenya Portoroz’da gerçekleşecek.

Her yıl büyük bir ilgiyle beklenen Golden Drum Festivali, Avrupa’nın önemli yaratıcılık festivalleri arasındadır. Her yıl olduğu gibi 26. yılında da aralarında sosyolog ve filozof Slavoj Žižek’in, Mastercard Avrupa Pazarlama ve İletişim Başkan Yardımcısı Jeannette Liendo’nun da bulunduğu oldukça değerli, birbirinden farklı konuşmacıları dinlemeye, çalıştaylara katılmaya ve yeni iş bağlantıları kurmaya imkan sağlayacaktır.

Golden Drum Festivali, WHAT ve WHY olmak üzere iki ana bölüme ayrılmıştır. Her bölüm, reklamcılık ve yaratıcı sektördeki son trendleri yansıtan gruplara ve kategorilere ayrılıp her iki bölüm de, en iyi endüstri profesyonellerinin yer aldığı Uluslararası Jüriler tarafından değerlendirilmektedir.

“Creativity 4 Change”

Bu seneki sloganı Creativity 4 Change (Değişim için Yaratıcılık) olarak belirlenen festival boyunca 40 uluslararası konuşmacı değişiklik yaratabilecek eylemler hakkında konuşacak.

Başvuru Tarihi Uzatıldı!

Hala başvuru yapamayanlar için güzel bir haberimiz var. Slovenya’da gerçekleşecek yaratıcılık yarışmasının son başvuru tarihinin uzatıldığı açıklandı. Daha önce 13 Ağustos olarak belirlenen son başvuru tarihi 3 Eylül’e kadar uzatıldı. 30 yaşın altında 57 ülkeden yarışmacının katılacağı Young Drummers yarışması için ise son başvuru tarihi 10 Eylül olarak belirlendi.

16 Ekim 2019 tarihinde kısa listeler açıklandıktan sonra 18 Ekim Golden Drum Gala Ödül Töreni’nde ödül kazanan işler duyurulacak.

Festival hakkındaki detaylı bilgiye ve yeniliklere internet sitesi üzerinden ulaşabilir.